ksevilla
ksevilla
03-10-2018
Mathematics
contestada
need help please and thanks!
Respuesta :
Аноним
Аноним
03-10-2018
D is your answer.
Hope this helps & good luck. :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 99+ )
Otras preguntas
One month juan rented 6 movies and 5 video games for a total of $44 . the next month he rented 2 movies and 3 video games for a total of $22 . find the rental c
The less dense areas in a sound wave are called _____.
The Companionship blueprint for marriage is what?
A rectangular playground measures 75 feet by 40 feet. What is the area of the playground? A. 115 feet B. 115 square feet C. 3,000 feet D. 3,000 square feet
Sara bought a 16-ounce jar of strawberry jam for $3.20 what is the unit price?
Help me with these questions!!!! PLEASE!!!! I WILL MARK THE BRAINLIEST ANSWER!!! I NEED THIS RIGHT NOW!!
Sophie and Simon are peeling a pile of potatoes for lunch in the cafeteria. Sophie can peel all the potatoes by herself in 45 minutes, while it would take Simon
What is my GPA (Highschool) *The first class is a B*The last class is a C*
Of all the challenges and issues that the United States faces, which do you believe is the most serious in terms of foreign affairs and which in terms of domest
If 8 = x and x = y, then 8 = y is an example of which algebraic property? A.Symmetric Property B.Transitive Property C.Reflexive Property D.Commutative Prop