china1305 china1305
  • 03-10-2019
  • Mathematics
contestada

What’s the final cost ?

Whats the final cost class=

Respuesta :

jsteen2004
jsteen2004 jsteen2004
  • 03-10-2019

I'm not 100% sure but I'm thinking it would be either $416.24 or $432.34. I'm not real good with prorating so you might wanna check them two.

Answer Link

Otras preguntas

What are extremes in math with an example so I can understand it better?
There are 30 students in a class, including 16 boys. Write each ratio. A. Girls to boys. B. Boys to Girls. C. Girls to all students D. Boys to all students
True or False? Osmosis causes water to flow back and forth through the cell membrane.
Which of the following is not a characteristic of Puritanism? a. predestination b. faith c. original sin d.salvation through good deeds
What is the structure of the sentence? Isla held the microphone and sang for the crowd. a. complex b. compound-complex c. compound d. simpleHelp Meh Please
what percent of 20 is 11
An 8- pound bag of apples costs $17.50.What is the unit price?
Which transport process always involves the movement of materials from inside the cell to outside the cell? a. phagocytosis b. endocytosis c. exocytosis d. diff
List the four macromolecules
Six rectangles each with a common base width of 2 have lengths of 1,4,9,16,25 and 36. What is the sum of the areas of the six rectangles?