Kimmie2019
Kimmie2019 Kimmie2019
  • 01-03-2020
  • Mathematics
contestada

This is hard help is needed

This is hard help is needed class=

Respuesta :

babykayla414
babykayla414 babykayla414
  • 01-03-2020
You have to graph the first one so you would do total cost=1.25*lb
Answer Link

Otras preguntas

what is 0.63 divided by 0.21 (can you please show work)
An expression is given 3(3 squared2 -4)
evaluate 6+4/a + b/3 when a=4 and b=3
was the u.s. and britain the main cause for the ukrainian vs russian war that we are seeing today?
solid waste is the source of pollution explain​
Use the table to identify values of p and q that can be used to factorx2 + x - 12 as (x + p)(x+ 9).i need answer asapp!!! will mark brainliest!!!!
Can someone answere this please
Geet sells televisions. he earns a fixed amount for each television and an additional $20 if the buyer gets an extended warranty. if geet sells 12 televisions w
how many solutions are there to the system of equations graphed below if the lines are parallel
People in rural areas of the United States have higher rates of chronic disease than do people in urban areas, and their health problems tend to ______.