josiejones23 josiejones23
  • 02-04-2020
  • Mathematics
contestada

I'm really struggling with this question please could someone help me with answering it

Im really struggling with this question please could someone help me with answering it class=

Respuesta :

unclegrampa1232 unclegrampa1232
  • 02-04-2020

Answer: 79

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the unit rate for this problem: $4.50 for 10 ounces of trail mix
What is a ratio for 120 miles in 5 hours
How is the author’s use of a climactic structure reflected in the dialogue in part two of King Arthur's Socks: A Comedy in One Act? a. There are many long dialo
The amount of data produced worldwide is increasing by ___% each year.
What is another term for a bounced check?
What was kentucky nickname for tommy luck?
Use the cubic model y=5a^3-2a^2+a-45 to find the value of y when x=4.
At a price of $50, consumers demand 1,000 pair of shoes, and sellers supply 500 pairs of shoes. At $50, there is _____.
You have a piece of floor tile in the shape of a parallelogram that has a base of 6 feet and a height of 2.5 feet. You cut a triangular piece of tile with a bas
Which expression is equivalent to y^2-25