22l
22l 22l
  • 03-05-2020
  • English
contestada

what is the rhyme scheme of at last by etta james?

Respuesta :

Dubsuh Dubsuh
  • 03-05-2020

Answer:aabbcdcdefef

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

ASAP I need with this question
Aliyah had some candy to give to her for children. She first took 10 pieces for herself and then evenly divided the rest of man her children. Each child receive
How is energy associated with food stored? a. potential energy in chemical form b. kinetic energy in chemical form c. potential energy in mechanical form d. kin
a 9-kilogram bag of sugar cost $27.54. what is the unit price ?
HELP ASAP!!!! WILL MARK BRAINLIEST!!!! 20 POINTS!!!! :)
Suppose that there are only three consumers of a product. At a price of $3 per unit, the first consumer would buy 6 units of the product, the second consumer wo
9 is the difference between n and 7
Solve log x = 4. a. x = 4 b. x = 40 c. x = 1,000 d. x = 10,000
(m3 - 6m2 - 16m + 63) divided by (m - 7)
how did henry ford drive down the cost of the model t ford so that more people can afford it