dcdoubleg103231
dcdoubleg103231 dcdoubleg103231
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

I need help with this​

I need help with this class=

Respuesta :

mayaaaasss mayaaaasss
  • 01-12-2020
The answer to your question is 12 units away
Answer Link

Otras preguntas

what natural resources do the Bahamas have that the us doesn't
What is the simplified form of the quantity y−squared plus 7y plus 12 over the quantity y−squared minus 2y minus 15?
A 2-pound bottle of barbecue sauce costs $22.40. What is the price per ounce
(Please help, will give thanks + brainliest answer) An 82 kg alpaca on a merry-go-round is traveling in a circle with a radius of 3.0 m. It takes 10 seconds
please help i am almost done with school... will mark brainliest
Find the height of the tree if it casts a 28 foot shadow and the 6 foot 3 inch man casts a 7 foot shadow. ​
Suspect A is actually telling the truth and they describe the events of a certain evening with confidence. After being asked to do so, suspect A then retells th
Jeanine bought a new pair of hiking boots on sale door 15% off the regular price. If the regular price was $115.00, how much did jeanine pay for the hiking boot
Factor completely x³ - 7x² + 2x + 40 given x = -2 is a root.
Need help please. Chantale wants to make a graph of her walk home from school yesterday. A. She walked toward home from school. B. She ran back to school to get