jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

Help me you guys ILYG
first to answer gets brainleist
What is the answer to the last question
OMG HERE I AM ASKING THIS QUESTION FOR TH 3THIRD TIME SMH JUST ANSWER IT!!!!!!
Warm-Up Teresa is considering purchasing a home for $220,000 by taking out a loan with an interest rate of 4.3% for 30 years. What would her monthly payment be?
Which is an example of a physical change? A. baked bread rising B. metal rusting C. water boiling D. wood burning
Please answer this the best you possible can :) < if you can give 2 examples < if you answer correctly I will give you extra brainlst :)
what is a example of a primary source
Beauty pageants- right or wrong
What role did the government play in Progressive goals?