Seudónimo Seudónimo
  • 03-12-2020
  • Chemistry
contestada

Plzzzz help right answer gets a brainly!

Plzzzz help right answer gets a brainly class=

Respuesta :

Sentient
Sentient Sentient
  • 03-12-2020

Answer: 4

Explanation: Your counting 4 for each interval. 9+4 =13 13+4 =17 17+4 =21 and so on.

Answer Link

Otras preguntas

Describe how the tectonic plates move. Describe the layers of the earth and how they are different from each other.
A cell phone plan uses a fixed charge of $20 per month plus 10 cents for each minute used to calculate the total bill. The total bill, t, can be expressed in te
the Crimean war was the result of a struggle between ... and the ... ?
I need an example of a ratio being a rate
A particular frozen yogurt has 75 cal in 2 ounces how many calories are in 8 ounces of the yogurt
solve the equation 4+0.3x=19
Austin shops at Surfer Joe,'s surf shop before going to the beach. He buys 2 shirts, a pair of board shorts, and a towel. If he gives the cashier $60, how much
A company offers a rate of $.05 per minute. How would you find the unit rate per hour?
the Crimean war was the result of a struggle between ... and the ... ?
Find 3 consecutive integers such that twice the first, plus three times the second, plus four times the third is 20. Please show work, explain throughly so I ca