baileyealy baileyealy
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Bob bought the 24 fish for $51.36. How much did each fish cost him? Show your calculation.

Respuesta :

uddu64
uddu64 uddu64
  • 03-12-2020

Answer:

2.14

Step-by-step explanation:

2.14x24=51.36

Answer Link

Otras preguntas

how do our law enforcement personnel serve, protect, and keep our communities safe this holiday season?​
pleasa give me the answer thank you very much !! use English tqqqqq​
I have no idea how to solve a or b without a calculator
If a video gets 5000 views every 10 minutes how many hours will it take to get 60000 views
There are 20 math problems divided into 4 equal columns on a worksheet. Your teacher has you cross out one column of problems. Use the equation 20-20/ 4=p to fi
How many one PGAL need ATP and NADPH
f is inversely proportional to g. g is directly proportional to h². When f = 18, the value of g is 3. When f = 15, the value of h is 6. Use this information to
Prepare an extensive Comparison Table of Energy Resources used in India. (Include conventional, non conventional, potential and stock resources)
Multiply: -5 x (-3) x 7a. 90b. -105c. 105d. -90
How many one PGAL need ATP and NADPH