lilian46
lilian46 lilian46
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

...........ñ....———————-

ñ class=

Respuesta :

alexd888 alexd888
  • 03-12-2020

Answer:

Each rose cost 2.54, tax included

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

NaCl is common table salt and is an ionic compound. Table salt can be stirred into water to create a salt-water solution. What happens to the solubility of sod
If a country’s total fertility rate is measured at 4.0, what does this measurement most likely indicate about the future of the country’s population?
what is 200 0.02 200 0.2 2,000 2 in least to greatest
I need help solving #2
Why did mammoths go extinct and elephants didn’t
Adams spent 3.42 on orange juice. Orange juice costs 0.12 per ounce. how many ounces of orange juice did adam buy?
What is the slope of the linear model y=3.0-14
write an algebraic expression to model the situation at your after school job you earn $7.75 per hour and are expected to pay a one time fee of $17 for the unif
what is an irrational number?
Select all the items that describe kinds of externalities Secondhand smoke Air pollution from trucks Unclean water from fertilizers Spillovers from medical r