makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

Formal functional and perceptual are kinds of A.environments. B. Location. C. Movement. D. Regions.
Please help: I have a square pool with a tree in each corner, how can i double the area of the pool without moving the trees whilst keeping the shape of the
A 60.0-kg person rides in an elevator while standing on a scale. the scale reads 400 n. the acceleration of the elevator is closest to
will the compound O2 be joined by an ionic or covalent bond
Danna leaves las vegas for LA at 2p.m. driving at 55 mph. at 4p.m lance leaves la for las vegas driving at 45 mph along the same route. if the cities are 260 m
early in WWI, airplanes were mostly used for
can you eat frozen meat with freezer burn?
A bicycle shop marks down each bicycle's selling price b by 24% for a holiday sale. b. What is a single term expression for the sale price? 6. Jane sells pillow
Find the slope and y intercept of each line... y=-4/3x+1
Explain why x=4 is not in the domain of the function f(x)=√x-5 ?