Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

What does new zealand have as a result of its volcanoes?
Preguntas choose the answer that best completes each sentence los ciclistas (cyclists) viajan a taxco porque hay __. un maratón (marathon) un festival una carre
For the _______________ people, there is no formal marriage and the children stay with their mother, practicing matrilineal descent of title and property.
Information about the age of participants in a robotics competition is below: A box plot titled "Age of Participants" and labeled "Age" uses a number line fro
What was the MAIN reason some political left-wing groups during the 1960s criticized the application of Great Society programs? A) The Great Society ideals see
How did Seamus Heaney incorporate Old English poetry elements in this modern translation? His punctuation copies the half-lines used in Old English poetry. His
For film editors, which task comes last in their workflow pattern? editing rendering digital grading color correction
which has not been a major source of CFCs
Why did dr. martin luther king, jr., speak out against the war in vietnam?
what I'd the end result of mitosis