Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

Drag the missing punctuation into the sentence. W e p o l i s h e d t h e s i l v e r w a r e s e t t h e t a b l e r e m o v e d t h e f o o d f r o m t h e o
Can someone please send help :(
Order these numbers from least to greatest.
Which type of image is not a supported using the Online Pictures or Insert Picture command? HTML JPEG PNG BMP
also with this! i need help with this too
Prince Henry wanted to go to Africa to
What is 5 expressed as a percent? out of 100
The MOST likely reason for a state to provide specialized law enforcement agencies is OA. to provide efficient operation of government and reduce costs to deliv
1. The______ powers the process of photosynthesis. What’s the blank?
Which is a visual test feature