HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

what is sin 7 (3.14) /4
The mind is like a memory bank. the stored memories in our minds are called:
A book sold 35,700 copies in its first month of release. Suppose this represents 6.9% of the number of copies sold to date. How many copies have been sold to da
PLEASE ANSWER ASAP WILL MARK BRAINLIEST solve for x write both solutions. 6x^2+7x+2=0
x+y= 1, -2x+4y=6 solve use substitute
PLEASE ANSWER ASAP WILL MARK BRAINLIEST!!!!!!!solve for x write both solutions. 2x^2+9x+9=0
The length of a rectangle is 3 times the width. if the perimeter is to be greater than or equal to 104 meters. what are the possible values for the width?
Lee la frase y escoge la respuesta correcta para completar la frase. Read the sentence and choose the best response to complete the sentence. El poema Hombres
Brainliest!!!!!!!!!!!!!!
Why does Plato wish to limit inequality? Does inequality of income have negative social consequences?