notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

advantages of opening a bank account​
What else would need to be congruent to show that ABC = XYZ by ASA
For the geographic areas below, match them based on their water scarcity from our lectures. The choices will be: -Little to no water scarcity -Physical water
Please Hurry What type of cuisine seems to be the cheapest? Why?
Which sentence from "The Yellow Wallpaper" best contributes to the disgusted tone?
yo 24 yx SECTION B (a) Identity element; (b) Inverse of 3 and -5 under * Range y [30 marks] Answer all the questions in this section. All questions carry equal
problems associated with the use of modern telecommunication faciliyies​
which statement is true about the function?​
Find the jacobian of the vector valued function F(v) = [3x*2y, 5xx, 9yy]
How can you explain/describe the inheritance the trait of armor? How might this challenge our understanding of dominance?